Doprava zdarma pro objednávky nad 500 Kč!

Příjemné aroma je důležité i v autě

Mnoho z nás tráví v autě poměrně dost času. Aby se nám dobře jezdilo, musíme se v něm cítit nejen bezpečně, ale i příjemně. A v tom nám z velké části pomohou vůně do auta. Především pro ty řidiče, kteří mají řízení jako své zaměstnání, je vůně v autě skutečně důležitá.

Vůně do auta vybírejte pečlivě

Možná si myslíte, že jde o naprostou drobnost. Jenže vybrat tu správnou vůni do auta není nic snadného. Pečlivým výběrem můžete váš interiér v autě povznést na vyšší úroveň. Existuje celá řada různých vůní do auta. Jestliže ale hledáte kvalitní a dlouhotrvající vůni, pak vsaďte na vůně do auta od Yankee Candle.

Vybírat můžete mezi několika druhy aromat v mnoha podobách. K dispozici jsou vůně do auta ve formě papírových visaček, ale oblíbené jsou i vonné clipy. Ty zacvaknete do ventilační mřížky v autě. Aroma se pak line postupně po dobu až šesti týdnů.

Velice populární je sada Yankee Candle Charming Scents. Jedná se o stylové medailonky s vonnou náplní, které si jednoduše zavěsíte kdekoliv ve voze.

Vůně v autě mají vliv na naši psychiku

Vůně mají vliv na naši psychiku, a proto bychom je neměli v autech podceňovat. Když řídíte, potřebujete se cítit v pohodě, uvolněně a vyrovnaně, abyste se mohli soustředit na řízení. Vůně do auta proto musí být příjemná. Taktéž ve vás musí vyvolávat pozitivní pocity.

Jestliže trávíte v autě každý den hodně času, pak vybírejte méně intenzivní vůně. Mohla by vás totiž rozbolet hlava. Vybírejte proto vůně jemné, které vás nebudou po čase dráždit.

Jaké aroma v autě je nejlepší?

Vůně do auta vybírejte pečlivě a vždy si pořádně přivoňte, než vůni koupíte. Mezi ty nejoblíbenější vůně v autech patří:

Květinové a bylinné jako jsou levandule, rozmarýn
• Vůně čerstvě vypraného prádla
Vůně dřeva jako jsou borovice, cedr, smrk

Všechna práva vyhrazena © Svicky 2020