Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč!

Vonné svíčky pomohou na Valentýna naladit romantickou atmosféru

Valentýnský večer si snad nikdo z nás nedovede představit bez zapálených svíček. Svátek zamilovaných přímo vybízí k tomu, abychom si připravili s našim milovaným protějškem chvilku jen pro sebe. Výborná večeře a relaxace u dobrého vína v přítomnosti vonných svíček je ideálním způsobem jak tento večer strávit. Pokud však nechcete nechat nic náhodě, měli byste pečlivě zvážit výběr vůní, které vás budou provázet. 

Vonné svíčky jako skvělý doplněk, ale i pěkný dárek

Krásně a dlouze provoní celou místnost, vytvoří příjemnou atmosféru a stanou se krásným doplňkem každého domova. Vonné svíčky v sobě ukrývají kouzlo, které dokáže navodit romantickou atmosféru, a současně dokáží být vhodným dárkem pro naše drahé polovičky. Myslíte si, že by váš muž svíčku neocenil? Ukažte mu svíčky s dřevěným knotem Woodwick, které učarovaly nejednoho drsňáka. Svíčky díky speciálnímu knotu praskají jako polínka v krbu a na výběr je obrovská škála přímo pánských vůní. Sáhněte po tónech koření, tabáku nebo santalového dřeva. Uvidíte, že i se svíčkou neuděláte krok vedle. 

Vybírat nemusíte jen klasické voňavé svíčky. Krásným dárkem jsou i aroma difuzéry, které se vyznačují svou praktičností. Difuzéry se nezapalují a voní tedy stále, i když nejste doma. Vonné tyčinky uvolňují příjemné aroma po dobu několika týdnů a váš domov bude stále provoněný. 

Vůni svíčky vybírejte pečlivě

Při vybírání svíčky byste si měli dávat bedlivý pozor na to, po jaké vůni sáhnete. Existuje jich celá řada a každá je specifická svými aromaterapeutickými účinky. 

  • Růže - je nazývána královnou květin. Podporuje smyslnost a city k druhým.
  • Jasmín - se vyznačuje opojnou sladkou vůní, která navodí pocit štěstí a klidu.
  • Vanilka - dokáže zklidnit naše nervy a navodit skutečnou relaxační atmosféru.
  • Levandule - uklidní naše tělo i mysl během pár okamžiků a zbaví nás veškerého napětí. 

Plovoucí svíčky patří do koupelny

Asi nejlépe dokážou navodit romantickou atmosféru na Valentýna plovoucí svíčky. Vybírat můžete z několika barev i provedení. K dostání jsou klasické, metalické nebo perleťové svíčky. Tyto luxusní svíčky vložte do skleněných misek s vodou a rozmístěte po místnosti. Pro vytvoření té pravé atmosféry je můžete nechat plout ve vaně, ale před samotnou koupelí je doporučujeme zhášet. Přejeme příjemný večer a krásného Valentýna! 

Všechna práva vyhrazena © Svicky 2020