Doprava zdarma pro objednávky nad 500 Kč!

Jak připravit oslavu pro menší oslavence?

Oslava pro ty nejmenší se nesou většinou ve znamení dortů a svíček. Vyzdobte pro děti dort skutečně výjimečnými svíčkami. Kromě široké škály dortových svíček s čísly a motivy jsou k dispozici taktéž vonné svíčky Vše nejlepší. Užít si tak můžete příjemnou vůni i skvělý design.

Děti velmi ocení zábavu v podobě barev a glitterů na vlasy, které jsou snadno umyvatelné a nezávadné. Během chvilky se může dítě proměnit v Arielu či jinou oblíbenou postavičku. K tomu přidejte barvy a tužky na obličej a nebudete vědět, které dítko je to vaše.

Nesfouknutelné svíčky jsou hitem oslav

Veselé party a oslavy se neobejdou bez nesfouknutelných dortových svíček. Budete se popadat smíchy za břicho při pohledu na oslavence, který se snaží usilovně svíčky sfouknout. Možná bude ze začátku udivený, pak naštvaný, ale nakonec se se všemi rád vašemu povedenému vtípku zasměje. Vybírat můžete z několika balení.

Lampiony navodí dokonale příjemnou atmosféru

Sváteční akce si zaslouží krásnou atmosféru. Té můžete snadno dosáhnout díky lampionovým svíčkám. A je zcela jedno, zda se jedná o narozeninovou party, oslavu promocí či jinou příležitost. Lampiony rozvěšené na zahradě na verandě dotvoří v létě romantickou atmosféru. Vy si budete moci užívat oslavování se svými blízkými v naprosté pohodě.

Party a oslavy: pozor na oheň

Při každých oslavách si dávejte pozor na bezpečnost a na oheň. Hlavně nezapomínejte na rychlost a šikovnost malých dětí, které na sebe mohou velmi snadno převrhnout hořící svíčku. Svíčky by proto měly být od dětí v bezpečné vzdálenosti, aby nedošlo k nehodě.

Jestliže si chcete užívat krásnou a bezpečnou atmosféru po celý večer, pak doporučujeme LED svíčky anebo elektrické aromatické lampy, díky kterým provoníte snadno každou místnost.

Všechna práva vyhrazena © Svicky 2020