Doprava zdarma pro objednávky nad 500 Kč!

Také se každý rok nemůžete dočkat jara, až se příroda probudí a vše se přebarví do veselejších tónů? Jaro si však můžete přinést i domů. Jarní dekorace a veselé barvy vám pomohou k dobré náladě i v aprílovém počasí!  

Jarní výzdoba v pastelových barvách

Jaro je neodmyslitelně spjato s novým životem, probouzením přírody po zimě a Velikonocemi. Teplejší počasí a rozkvétající rostliny kolem nám přinášejí také lepší náladu a chuť si do veselých barev naladit i interiér. Jarní dekorace sice jako vše podléhají moderním trendům, jedno však zůstává neměnné, a to jsou pastelové barvy jarní výzdoby. Nesmí chybět zelená, růžová, žlutá, oranžová a světle modrá. Skvělou pomůckou pro vyladění barev jsou i barevné dekorační písky a kamínky, které můžete například přidat do dekoračního skla, dají se použít na pískové obrázky nebo jimi lze ozdobit sváteční stůl. 

Jarní motivy

Když se řekne jarní výzdoba, mnozí si jistě vybaví vajíčka, slepičky, zajíčky a další symboly Velikonoc. Samotné jaro však symbolizují hlavně ptáčci, květiny, nově vyrostlá tráva a kvetoucí ovocné stromy. Nic se nezkazí ani mláďátky mnoha zvířecích druhů, která se zpravidla rodí právě na jaře.

Zápichy nejen do květináče

Vysadit vlastní bylinky do květináče či truhlíku je skoro povinnost každého milovníka dobrého domácího jídla. Zápichy do hlíny jsou velmi oblíbené a využít je můžete i prakticky jako „značkovač“ bylinek, než vyrostou do své konečné podoby. Zápichy však využijete i jinak. Jsou skvělou jarní dekorací do velikonočních věnců, můžete jimi proložit řezané květiny nebo na stole ozdobí mísu s ovocem.

Závěsy do oken

Chcete dát vědět i kolemjdoucím, že u vás doma začalo jaro? Závěsy do oken jako jarní dekorace do bytu jim to oznámí za vás. Závěsů existuje nekonečné množství variant, a tak si každý člen rodiny může svůj pokoj vyzdobit podle svého vkusu a ve svých oblíbených barvách. 

K jaru patří květiny

Příchod jara oznamují sněženky, a hned po nich jsou nejoblíbenějšími posly jara tulipány a narcisy. Obzvláště tulipány, které mají nespočet barevných variant, dodají na váš stůl pravou jarní atmosféru. 

Jarní vůně do interiéru

Jarní výzdoba nám zlepší náladu a osvěží interiér, jarní vůně doladí celkový dojem. K tomuto období se hodí svěží květinové vůně s příměsí citrusů, a také přirozené dřevité vůně čisté přírody. 

Myslete na Velikonoce včas

Velikonoce jsou na jaře nejoblíbenějším obdobím, a to se odráží i ve výzdobě interiéru. Jarní dekorace tedy na pár dní vymění velikonoční výzdoba, kterou je dobré si pořídit včas, neboť jde zpravidla o limitované kousky. Ani v tento čas nezapomeňte na tematické svíčky v jarních barvách

Všechna práva vyhrazena © Svicky 2020