Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč!
SlevaDoprodej

Caption Christmas Pine (vánoční borovice) vonné tyčinky do interiéru se stojánkem

387 Kč 194 Kč
ks
skladem

Co voní vánočněji než čerstvě uříznutá borovice s krásnými šiškami? Charakteristicky svěží dřevitá vůně s dotekem cedrového dřeva a pomeranče a tóny chladivého rána uprostřed zasněžených lesů. Sváteční kouzlo, autentické jako vaše vzpomínka z dětství

Vonné tyčinky do interiéru umístěte dodají vašemu domovu či kanceláři krásnou a přirozenou vůní. Díky patentované technologii Hold-Push zaručují dlouhodobé a rovnoměrné provonění. Vystavují se v elegantních stojáncích a nadlouho krásně provoní i velké prostory.

Krásné a praktické balení obsahuje 3 tyčinky a keramický stojánek. Tyčinky sou 23cm dlouhé, každá tyčinka voní 30 dní. Do stojánku doporučujeme vložit 3 tyčinky pro krásný vzhled a optimální provonění. Tyčinky jsou v krabičce baleny jednotlivě, každá je opatřena obalem z hliníkové fólie, papíru a látky EVOH, používané v potravinářství pro maximální uchování čerstvosti.

Přírodní papír s koncentrovanými esenciálními oleji, z něhož jsou naše tyčinky vyrobeny, je kompostovatelný a pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů. Tyčinky neobsahují rozpouštědla, ftaláty, alergeny, karcinogeny ani další nežádoucí látky, proto nejsou cítit chemií jako jiné výrobky.

Kat. číslo: 29219

Všechna práva vyhrazena © Svicky 2018