Doprava zdarma pro objednávky nad 300 Kč!

Lampy a lucerny Candle Warmers

Candle Warmers™ se zapojují do zásuvky a svíčku rozpouštějí pomocí žárovky, umístěné v horní části. Vytvářejí příjemné tlumené světlo a intimní atmosféru.

Zjisti více...

Elektrické aromalampy Candle Warmers

Elektrické aromalampy Candle Warmers™ zajistí bezpečné a pohodlné rozpouštění vonných vosků (a svíček). Ty se umístí do vrchní mističky.

Zjisti více...

Nahřívací elektrické lampy a lucerny Candle Warmers

Lampy a lucerny rozpouštějí vonné svíčky pomocí žárovky, umístěné ve stínítku.

Lampy a lucerny Candle Warmers™ zajistí rychlé vytvoření úplného voskového jezírka a čistou vůni již zhruba za hodinu (u vysoké svíčky) až dvě (u střední svíčky). Svíčku tak můžete oproti pálení knotem rozpouštět rychleji a kratší dobu. Candle Warmers™ dokážou uvolnit vůni i ze dna svíčky, takže prodloužíte její životnost. Pokud knot špatně hoří, nebo se kolem něj vytvořil tunel, s pomocí lampy nebo lucerny to snadno vyřešíte.

Výsledkem je příjemný intimní světelný efekt a vůně, která se vytvoří za hodinu až dvě podle výšky svíčky. Žádný plamínek, žádné saze, čisté a široké voskové jezírko a intenzívní vonný zážitek.

Někdy nechcete nebo nemůžete zapálit svou oblíbenou svíčku:

  • z důvodu bezpečnosti kvůli dětem či zvířatům, v ložnici, kanceláři kvůli protipožárním čidlům nebo v interiérech s přírodním dřevem
  • protože si chcete vonět jen chvíli a potřebujete vytvořit vůni rychle
  • chcete se vyhnout sazím, které při spalování vznikají
  • na konci životnosti svíčky je knot už krátký a vy chcete vyvonět svíčku do dna
  • a občas vás knot prostě zlobí.

K čemu jsou lampy a lucerny CANDLE WARMERS™ vhodné?

K rozpouštění vonných svíček bez zapálení knotu a k vyvonění svíčky až do dna. Rozpouštění je bezpečné a rychlé, nevznikají saze. Vůně je čistá a intenzívní až do dna sklenice. Hodí se do kanceláří a domácností s dětmi či zvířaty a nenahraditelné jsou, pokud potřebujete vytvořit kompletní voskové jezírko rychle.

Užitečné rady

Jak dlouho trvá lampě či lucerně vytvoření voskového jezírka?

Nová vysoká svíčka má kompletní voskové jezírko 2 cm hluboké (u střední 1 cm) zhruba po hodině (střední po 2 hodinách). Při rozpouštění svíčky celý den pomocí lampy či lucerny dosáhne hloubka voskového jezírka u velké i střední svíčky zhruba 3 cm.

Jak fungují CANDLE WARMERS™ při prvním rozpouštění nové svíčky?

Lampy jsou skvělým pomocníkem, když si chcete být jisti širokým a rovnoměrným voskovým jezírkem při prvním rozpouštění svíčky, které je nejdůležitější. Kompletní voskové jezírko je cca 2-3 cm hluboké. Po určitém čase tato vrstva vosku vyvoní.

Pak máte 3 možnosti - buď jí dopálit pomocí knotu a dále pokračovat v používání lampy, či svíčku spotřebovat standardně pomocí zapálení knotu, anebo pokud nechcete knot zapalovat, stačí rozpuštěný vosk vylít a dále pokračovat v rozpouštění vonné svíčky lampou.

Jak pomáhají lampy a lucerny CANDLE WARMERS™ spotřebovat vonnou svíčku až do dna a jak vyřeší problémy s knotem?

Lampy se hodí také k dovonění již použitých svíček, kterým u knotu vždy na konci životnosti zbývají 1-2 cm vosku. Při našem testování jsme rozpouštěli svíčku, ve které zbyly 3 cm vosku a roztřepený knot. Za hodinu bylo voskové jezírko kompletní až ke krajům svíčky, kterou jsme poté nechali vychladnout. Druhý den jsme zapálili knot a svíčka hořela až ke krajům s pěkným plamínkem. Další variantou je dovonět svíčku pouze za použití lampy/lucerny a nikoli knotu. Vonné esence jsou uvolněny ze dna a rozptýleny do místnosti.

Elektrické aromalampy Candle Warmers

Zajistí bezpečné a pohodlné rozpouštění vonných vosků (a svíček).

Ty se umístí do vrchní mističky. Rozpouštějte jeden nebo více kusů podle toho, jak intenzívní vůni si přejete docílit. Použít můžete i různé druhy vosků pro vytvoření unikátní vonné kompozice. Po zapnutí aromalampy (zastrčení do zásuvky) se vosk rozpouští pomocí žárovky či zahřívací plotýnky pod mističkou.

Elektrické aromalampy Candle Warmers Illumination

Po zapnutí aromalampy (zastrčení do zásuvky) se vosk rozpouští pomocí halogenové žárovky pod mističkou. Ta má nejen funkci zahřívací, ale aromalampu krásně rozzáří, stane se z ní efektní doplněk interiéru. Její světlo proniká ven buď otvory v nádobce, nebo je viditelné díky průsvitnosti - záleží na designu aromalampy.

Prohlédnout aromalampy Ilumination

Elektrické aromalampy a rozpouštěče svíček Candle Warmers 2v1

Po zapnutí aromalampy (zastrčení do zásuvky) se vosk rozpouští pomocí zahřívací plotýnky pod mističkou. Druhou skvělou funkcí tohoto výrobku je možnost sejmout horní misku a přímo na plotýnku postavit vonnou svíčku do průměru 10 cm. Tímto můžete zužitkovat i vosk který zůstává na dně svíčky a nelze již vypálit a beze zbytku využít vonný potenciál svíčky.

Prohlédnout aromalampy 2v1

Všechna práva vyhrazena © Svicky 2020