obchod@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 8:00-14:30)
Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.

Benefiční svíčka SEN

Svíčka SEN ve sběratelské edici s unikátní etiketou z českého designového studia Tomski & Polanski přináší vůni A Calm & Quiet Place, v níž vás bude až 150 hodin těšit vůně mandarinky, jasmínu a vzácných dřevin a navíc hřát dobrý pocit z pomoci bližnímu.

Z každé svíčky SEN věnujeme 200 Kč na podporu pečovatelských služeb v Broumově a Polici nad Metují.

Svíčku lze koupit online nebo na koncertech Police Symphony Orchestra, o kterých si můžete víc přečíst dole.

Sen
Jediné, co máme, je to, co jsme rozdali.

― spisovatelka Isabel Allende

Jak to celé vzniklo?

Svíčku Yankee Candle SEN uvádíme při příležitosti Benefice Sen - 6. ročníku koncertů Police Symphony Orchestra. Mladí nadšení muzikanti pravidelně pořádají hudební akce s charitativním účelem. Letošní 6. ročník se koná na broumovském letišti v Martínkovicích, ve dnech 16., 17. a 18. září. Naše společnost Z - TRADE, sídlící v Broumově, se rozhodla zapojit jako hlavní sponzor - na koncerty jsme věnovali 400 000 Kč - a svíčka SEN umožní vybrat další peníze pro potřebné. Svíčky bylo vyrobeno pouze tisíc kusů.

Letiště ožije nevšedním představením ve velkém šapitó, které diváky vezme do říše snů. Desítky mladých muzikantů, zpěváků, cirkusových akrobatů a tanečníků za zvuku fantastické hudby ze sebe vydají to nejlepší, aby pomohly seniorů a nemohoucím. Výtěžek z dobrovolného vstupného poputuje do Centra sociálních služeb Naděje Broumov a Pečovatelské služby Police nad Metují.

Tomski & Polanski Foto: archiv Tomski & Polanski a Michal Sváček

Tomski & Polanski

Studio ilustrace Lukáše Tomka "Tomskiho" a Ilony Polanski - čtyři tvořící ruce, výrazné barevné plochy, lidské příběhy, humor a nekonečné množství hodin strávených s řemeslem kreslení dělá z tohoto týmu oceňovaného českého výtvarníka ilustrovaných projektů. Etiketa svíčky Yankee Candle SEN byla navržena na míru Benefice Sen jako symbol světa snění a fantazie, kde není nic nemožné a můžeme být tím, kým chceme.

Všechna práva vyhrazena © Svicky.cz 2024